تبلیغات
وصف شوق iniran - بازاریابان ایرانیان زمین شرکت بیز طرح درامد زایی
 
وصف شوق iniran
فرصت های زندگی را دریابیم و بدانیم که فرصت با هم بودن چقدر محدود است ...
درباره وبلاگ


با سلام خدمت شما دوستان عزیز .
امیدوارم بتوانم در این محیط مجازی کمک رسان خوبی برای شما دوستان محترم باشم.
در جامعه انسانی انسانها دو گروهند1- خلاقند و در زندگی موج ایجاد میکنندو سوار بر موج میشوند.
گروه بعدی انسانهایی هستند که دنبال تغییر نیستند و همیشه راکتندمثل ابی که در یک جا ثابت است.
امیدواریم بتوانیم در کنار هم کمک حال تمام کسانی که دوست دار تغییر هستند باشیم.
سپاس ودرود به شما موفق باشید.

مدیر وبلاگ : خانه نور
نویسندگان
نظرسنجی
نظرت راجع به این وبلاگ چیه

سومین شغل پر درامد دنیا موفقیت نزدیکه موفق باشید
( مطابق با قوانین بازاریابی شبکه ای در ایران )
در ابتدا لازم است به استحضار برسانیم که شرکت بازاریابان ایرانیان زمین جز معدود کمپانی های بازاریابی شبکه ای در ایران بوده که توانسته است تمام استانداردهای تعریف شده برای بازاریابی شبکه ای را رعایت نماید.شرکت بازاریابان ایرانیان زمین از طرح بازاریابی پیشرفته ای بهره برده، این طرح که یکی از استانداردترین و بهترین روش های فروش در بازاریابی شبکه ای می باشد و درآن تمام استانداردهای صنعت بازاریابی شبکه ای رعایت شده تا بعنوان یکی از سالم ترین شرکت های بازاریابی شبکه ای ایران خود را معرفی نماید.
 

 
نکاتی که در استانداردهای بازاریابی شبکه ای بایستی مورد تامل قرار گیرد و در طرح درآمدزایی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین مراعات گردیده است:
1. اساس فعالیت کمپانی بازاریابان ایرانیان زمین و پرداخت پاداش و کمیسیون به افراد در طرح تجاری شرکت بر پایه فروش محصولات بوده و نه جذب افراد.
2.     نداشتن طرح خرید اجباری محصول برای مشارکت در برنامه درآمدزایی.
3. Business Kit یا همان ابزار شروع دارای تضمین بازپس گیری ١ ساله با احتساب %٩٠ قیمت خالص پرداختی اولیه می باشد.
4. داشتن دوره cooling period off یا همان دوره بازپس گیری محصول خریداری شده، این بدین معناست که چنانچه فردی تصمیم به خرید محصول گرفت می تواند تا ٧ روز پس از خرید، قرارداد خود را فسخ نماید و محصول را مسترد نموده و اصل مبلغ خالص پرداختی را بازپس گیرد، بدیهی است محصول یا محصولات فوق نبایستی مورد استفاده قرار گرفته باشد.
5. داشتن قانون بازپس گیری ذخیره ی انبار محصولات فردی: یعنی چنانچه فروشنده ای محصولات کمپانی را بصورت حجمی برای فروش خریداری نماید، اما موفق به انجام این امر نگردد و تصمیم به خاتمه شراکت خود با کمپانی بگیرد، کمپانی طبق اصل ١٢ ماه برگشت از تاریخ خرید، %٩٠ مبلغ خرید خالص ( وجه خرید منهای مالیات پرداختی ) را جهت بازپس گیری تحت شرایط منطقی و داشتن قابلیت فروش مجدد در بازار، بازپس می گیرد.
6. پرداخت کمیسیون ها و پاداش های افراد به حساب های بانکی داخلی آنها به همراه کد رهگیری تراکنش و ملزم نکردن آنها به خرید محصولات کمپانی جهت نقد شدن مطالبات آنها.
7.     داشتن امتیاز خرده فروشی ماهانه برای تمام اعضا، به جهت اینکه سیستم تبدیل به دسیسه زنجیره بی انتها نشود.
8. در طرح درآمدزایی نباید چیزی یا مبلغی از درآمدهای بازاریابان تحت عناوینی گوناگون مثل بن خرید کالا یا voucher یا پاداش ذخیره و ... کسر گردد، هرگونه پاداش یا بن خرید یا Voucher باید مازاد و یا بصورت پاداش ویژه پرداخت شود و شرکت حق ندارد از درآمد اصلی افراد مبلغی را به هر عنوان کسر نماید.
9. عدم گردش مالی بین اعضا و جابجایی پول الکترونیکی یا کمیسیون های بازاریابان درون سیستم شرکت به منظور جلوگیری از فسادهای مالی و فرار مالیاتی ( کلیه پرداختها از طریق سیستم بانکی داخلی و با استفاده از کد رهگیری تراکنش انجام خواهد شد.)
10. تولید و فروش کالاهایی که در کشورهای اسلامی منع تولید و تبلیغ ندارد و با موازین شرعی مشکل ندارد.
امکان فروش این کالاها در بازار غیرشبکه ای و موجود بودن آنها در بازار.
12. داشتن برنامه کاملاً پیشرفته اینترنتی در وب سایت شرکت مذکور جهت ارایه تمام اطلاعات فردی و لازم برای هر بازاریاب بصورت مستقل و آموزش کامل افراد.
13. بهره بری از یک سیستم نرم افزاری بسیار کامل و پیشرفته در وب سایت شرکت جهت ارایه تمام گزارشات مالی مبنی بر پرداخت کمیسیون ها و پاداش ها به همراه صورتحساب های شفاف مالی جهت هر بازاریاب بصورت کاملاً فردی و مستقل.
 
 
چگونگی شروع فعالیت بازاریابی شبکه ای شرکتبازاریابان ایرانیان زمین
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین، معرفی و ارائه کالاهای تولیدی شرکت آمگا گلوبال، توسط بازاریابان (فروشندگان شرکت) به مشتریان می باشد.
لازم به ذکر است که کلیه محصولات، استانداردهای لازم جهت تولید، و کیفیت را از مراجع معتبر دنیا، دارا می باشد
بازاریابان (یا فروشندگان)
 در این شرکت به کسانی اطلاق می شود که مسئولیت ارائه، معرفی و فروش محصولات شرکت را به عهده می گیرند و در قبال فروش محصولات، از شرکت حق العمل خود را دریافت می دارند.
هر شخص حقیقی می تواند در صورت تمایل شخصی، و به صورت کاملاً رایگان، از طریق یک بازاریاب ، فروشنده شرکت شود. در صورتی که تحت هیچ شرایطی اسپانسری وجود نداشت، می تواند مستقیماً از طریق شرکت برای ثبت نام اقدام نماید.
بدیهی است که برای توجیه افرادی که مایل به همکاری با شرکت، جهت ارائه و فروش محصولات می باشند، دوره های آموزشی بازاریابی و فروش، توسط عده ای از متخصصین این امر برگزار می گردد، تا نسبت به روش های بازاریابی شبکه ای سالم، کاملاً توجیه شده و انتخاب آگاهانه ای داشته باشند.
تعریف مشتری:
 به کسانی اطلاق می شود که از محصولات بازاریابان ایرانیان زمین استفاده نموده واین افراد ممکن است به دو طریق با محصولات تولیدی این شرکت آشنا شوند:
1- از طریق بازاریابان یا فروشندگان 
اگه تو تربت حیدریه حضور دارین میتونم راهنمایتون کنم
2- تبلیغات عمومی شرکت
 
 
 
نحوه ی خرید محصولات شرکت، توسط مشتریان
1- اگر از طریق بازاریابان (فروشندگان) با محصولات آشنا شده باشند:
الف)- می توانند سفارش محصولات خود را در یکی از مراکز فروش، توسط آن فروشنده ای که محصول را به ایشان معرفی کرده، اعلام نموده و محصول خود را در همان لحظه از مرکز فروش دریافت نمایند.
ب )- می توانند سفارش محصول خود را از طریق سایت شرکت، توسط آن بازاریابی که محصول را به ایشان معرفی کرده،اعلام نموده و طی مدت ١٠ روز، محصول خود را از طریق پست دریافت نمایند.
بدیهی است که در هر دو صورت، تمام مبلغ پرداختی از سمت مشتریان، صرفاً به حساب بانکی شرکت در تهران واریز می شود. لازم به ذکر است که هر محصول، یک کد اختصاصی برای فروش داشته و که زمانی که محصولی فروخته می شود، کد اختصاصی فروش آن محصول، به نام فروشنده ثبت می گردد، تا فروشنده محصول بتواند از سود و مزایای فروش آن محصول، به صورت خودکار بهره مند گردد، که قطعاً این تراکنش، یک کد رهگیری، هم برای مشتری، و هم برای فروشنده دارد.
2از طریق تبلیغات عمومی شرکت
صرفاً می توانند به صورت کاملاً سنتی، این محصولات را در دراگ استورها یا مراکز عمومی خرید، خریداری نمایند. بدیهی است که قیمت محصولات در این روش بیشتر ازروش عرضه درسیستم بازاریابی شبکه ای می باشد.
نحوه ثبت نام اعضاء در شرکت
اگه تو این زمینه مشکل داشتین با ایمیلم در تماس باشید.
اگه دوست داشتین و در تربت حیدریه حضور داشتین میتونید وارد این تجارت بشید ما و گروه بزرگ هخامنش در خدمت شما عزیزان هستیم
در این بخش، فرد جدید توسط یکی از بازاریاب های شرکت، به عنوان بازاریاب جدید، به شرکت معرفی شده و پس از ثبت نام رایگان در شرکت، صاحب یک صفحه شخصی در سایت شرکت می شود، که به آن BA (Business Account) گفته می شود. بازاریاب جدید می تواند از طریق این صفحه شخصی در اینترنت، کل روند بازاریابی خود را، اعم از فروش محصولات، تبلیغات محصولات، و دریافت پورسانت ها کنترل نماید.
 
نحوه مشارکت بازاریاب ها با شرکت:
به این صورت است که هر بازاریاب ٢١ روز وقت دارد تا نوع مشارکت خودرا با شرکت مشخص کند. یعنی بازاریابان می توانند با میزان خرده فروشی که در این ٢١ روز کاری دارند، از امتیازات مختلفی در مورد نحوه آغاز فعالیت در این شرکت برخوردار شوند. (توضیح در جدول زیر)
انواع مرکز درآمدی
چگونگی کسب این امتیاز
مزایا
شریک تجاری
 پلاتینوم
بهره مندی از امتیازات
فروش های
سازمانی تا ٦ نسل
شریک تجاری
تیتانیوم
خرده فروشی انواع محصولات
به ارزشی بین
(500,000  تا899,000  تومان)
سازمانی تا ٥ نسل
 
شریک تجاری
نقره ای
 
 خرده فروشی انواع
محصولات به ارزشی بین
(38,000  تا 499,000  تومان)
 بهره مندی ازامتیازات فروش های
سازمانی تا ٣ نسل
 
"توضیح اینکه: شرکت مجاز می باشد جهت گرامیداشت ایام خاص در طی سال از قبیل آغاز فعالیت رسمی شرکت در ابتدا، افتتاحیه دفاتر جدید، اعیاد، مناسبت های ملی، مذهبی و فصلی، ثبت نام بازاریابان را بدون در نظر گرفتن مقدار فروش آنها بصورت پلاتینوم انجام دهد."
به عنوان مثال چنانچه بازاریاب شرکت در طی این ٢١ روز موفق به فروش ٠٠٠,٥٠٠ تومان از محصولات شود، به عنوان بازاریاب تیتانیوم می تواند با شرکت مشارکت داشته باشد، و از سود و مزایای این بسته مشارکتی بهره مند شود. بدیهی است که چنانچه فردی در طی ٢١ روز کاری، کمتر از حد نصاب شروع مشارکت با شرکت، محصولات را بفروشد، می تواند قرارداد مشارکت خود را برای ٢١ روز دیگر و یا حتی بیشتر تمدید نماید. لازم به ذکر است در این مرحله، حق العمل مربوط به فروش محصول به وی پرداخت می شود.
 به عنوان مثال:
 فردی در ٢١ روز کاری، تنها ٠٠٠,٢٠ تومان از محصولات شرکت را می فروشد. این فرد نمی تواند به مشارکت خود با BIZ ادامه دهد، چون اولین بسته مشارکتی شرکت، فروش بالای ٠٠٠,٣٨ تومان در طی ٢١ روز کاری است. ولی این فرد پورسانت خرده فروشی را که ١٠% از قیمت فروش می باشد، دریافت می کند، یعنی ٢٠٠٠ تومان.
چنانچه بازاریابان فعالیت خود را با یکی از بسته های مشارکتی ثبت کنند، می توانند از طریق روش های زیر، کمیسیون فروش محصولات را دریافت نمایند.
١- پاداش فروش مستقیم
یعنی هر زمان که بازاریابی کالایی را به یک مشتری می فروشد، معادل ١٠% از قیمت آن کالا را کمیسیون دریافت می کند. به عنوان مثال، بازاریابی محصولی با ارزش ٠٠٠,١٠٠ تومان را به یک مشتری می فروشد. معادل ١٠% از مبلغ فروش، یعنی ٠٠٠,١٠ تومان را به عنوان کمیسیون دریافت می کند.
٢- پاداش فروش نسلی یا چندسطحی
از آنجایی که هر بازاریابی می تواند بازاریابان جدیدی را به شرکت معرفی نماید، شبکه ای از بازاریابان فعال برای فروش ایجاد می شود که طبیعتاً این شبکه فروش می توانند در سود فروش محصولات مشارکت داشته باشند.
اولین قانون: شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بابت معرفی افراد جدید به عنوان بازاریاب،هیچ کمیسیونی پرداخت نمی کند. بلکه کلیه کمیسیون های پرداختی به بازاریابان صرفاً از محل فروش محصولات شرکت توسط همین شبکه می باشد،
دومین قانون: هیچگونه شرطی برای دریافت پورسانت از سمت شرکت برای بازاریابان فعال وجود نداشته و هر شخص فروشنده می تواند بی قید و شرط، پورسانت حاصل از فروش شبکه اش را دریافت نماید.
سومین قانون: کلیه محاسبات دریافت پورسانت ها در این قسمت با امتیاز فروش محصولات یعنی BV صورت می گیرد.
BV چیست؟ امتیاز فروش محصولات برای فروشندگان می باشد. یعنی محصولاتی که به سادگی به فروش می رسند و برای معرفی آنها زمان اندکی صرف می گردد، قطعاً نسبت به محصولاتی که فروش آن ها زمان و انرژی بیشتری را می طلبد، امتیاز کمتری را خواهند داشت.
در بیشترین حالت ممکن، مقدار امتیاز محصولات شرکت ما نهایتا ٣٠% قیمت فروش می باشد. یعنی یک محصول ٠٠٠,١٠٠ تومانی، در بیشترین حالت، 30 BV امتیاز فروش خواهد داشت.
نحوه دریافت پورسانت بر حسب نوع مشارکت بازاریاب با شرکت بوده، یعنی کمیسیون بازاریاب فعال می تواند حاصلی از فروش یک تا شش نسل از بازاریابان بعد از خودش باشد. که نحوه دریافت پورسانت در جدول زیر توضیح داده شده است.
نسل های سازمانی
درصد پرداختی کمیسیون بر مبنای خرده فروشی و بر اساس ارزش تجاری
تعداد بازاریاب مستقیمی که باید معرفی شود
نسل اول
١٠
١٠
١٠
١٠
١٠
١٠
1نفر
نسل دوم
 
١٥
١٥
١٥
١٥
١٥
1نفر
نسل سوم
 
 
١٠
١٠
١٠
١٠
1نفر
نسل چهارم
 
 
 
٨
٨
٨
1نفر
نسل پنجم
 
 
 
 
٦
٦
1نفر
نسل ششم
 
 
 
 
 
٤
1نفر
 
منظور از نسل چیست؟
 هر فردی که شما معرف وی می شوید و او مستقیماً توسط شما به عنوان بازاریاب مشغول به کار شود، نسل اول شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای داشتن بازاریاب مستقیم وجود ندارد. تمام بازاریابانی که توسط نسل اول شما معرفی می شوند، نسل دوم شما محسوب می شوند، واین پروسه برای نسل های بعدی هم به همین گونه می باشد.

شما
A
B
C
D
E
F
با یک مثال، نوع و میزان پورسانت دهی این قسمت را محاسبه می کنیم:
فرض می کنیم شما شخص A را به شرکت معرفی نموده اید. و A شخصB را، و الی آخر.و تمام این افراد موفق شده اند که خود را در بسته مشارکتی پلاتینیوم شرکت تثبیت کنند. مبنای فروش را بر اساس فروش Fحساب می کنیم. تمام افراد فعال، واجد شرایط دریافت کمیسیوناز روی این فروشهستند.
چنانچه شخص F به اندازه ٠٠٠,٠٠٠,١ تومان از محصولات شرکت را بفروشد، معادل ١٠% از این مبلغ را پورسانت فروش مستقیم دریافت می کند. معادل٠٠٠,١٠٠ تومان. و سایر افراد مطابق با جدول ذیل کمسیون دریافت می کنند.
 
 
 
ما به این دلیل فروش شخص F را محاسبه کردیم، تا عملاً بهترین و پردرآمد ترین شرایط پورسانت دهی شرکت برای شما دیده شود.
 حالا ببینیم جمع کل مبالغ پورسانت ها چقدر است:
 
 
درآمد حاصل از فروش نسلی
درآمد حاصل از فروش مستقیم
نوع درآمد
 
٠٠٠,١٢
×
شما
 
٠٠٠,١٨
×
A
 
٠٠٠,٢٤
×
B
 
٠٠٠,٣٠
×
C
 
٠٠٠,٤٥
×
D
 
٠٠٠,٣٠
×
E
جمع کل پورسانت
×
٠٠٠,١٠٠تومان
F
٠٠٠,٢٥٩ تومان
٠٠٠,١٥٩ تومان
٠٠٠,١٠٠تومان
جمع کل
با این مثال می بینیم که:
اولا: مجموع کل پورسانت هایی که کل بازایابان بابت فروش محصولات دریافت می کنند ٠٠٠, ٢٥٩ تومان می باشد که این رقم معادل ٩/٢٥% از قیمت فروش محصول خواهد بود
ثانیا: مقدار پورسانتی که فرد بابت فروش مستقیم دریافت می کند، بیشتر از پورسانتی است که بابت فروش همان محصول توسط زیر مجموعه اش دریافت می دارد، یعنی در اینجا فروش مستقیم را F انجام داده و ٠٠٠,١٠٠ تومان پاداش دریافت نموده، و بیشترین پاداش حاصل از فروش نسلی را شخص D دریافت می کند که معادل ٠٠٠,٤٥تومان می باشد که تقریبا پورسانت فروش مستقیم همان محصول است، و این هم دقیقاً مطابق با قوانین کشور می باشد.
 
پاداش یا کمیسیون جور سازی:
فلسفه وجودی این پاداش بر مبنای حمایت بازاریاب از اعضای گروهش بنا شده است و ارتباط مستقیم به درآمد بازاریابان از فروش مستقیم کالاها دارد. به این صورت که بازاریاب فعال می تواند با حمایت پنج نسل از بازاریابان سازمان فروش، کمیسیون دریافت کند که در جدول زیر توضیح داده شده است.
 
درجه رهبری
الماس و قبل از آن
الماس و قبل از آن
الماس و قبل از آن
الماس و قبل از آن
نسل اول
نسل دوم
٪٥
٪٥
٪٥
٪٥
نسل سوم
 
٪٥
٪٥
٪٥
نسل چهارم
 
 
٪٥/١
٪٥/١
نسل پنجم
 
 
 
٪١
 
مبنای این کمیسیون بر پایه در آمد حاصل از فروش مستقیم سازمان می باشد. لازم به ذکر است که از درآمد بازار یابان مبلغی کسر نمی شود.
نکته: تمام افراد سازمان ، می توانند از حمایت 5 نسل مبنی بر درآمد ماحصل از صرفاً فروش مستقیم آنها کمیسیون دریافت نمایند.

شما
A
B
C
D
E
به عنوان مثال فرض می کنیم شما شخص A را معرفی کرده و Aشخص را و الی آخر مطابق با شکل.
شخص E  مبلغ٠٠٠,٠٠٠,١ تومان از این محصولات را میفروشدو مبلغ ٠٠٠,١٠٠ تومان به عنوان پاداش دریافت می کند.
ببینیم کمیسیون جور سازی برای شما و سایر بازاریابان بالاتر چگونه است:
درآمد حاصل از فروش مستقیم بازار یاب × درصد نسل = پورسانت جورسازی
 
 
 
 
 
 

نکته:در این حالت بیشترین پورسانتی که از این قسمت به همه اعضا پرداخت می شود معادل ٢% از کل مبلغ فروخته شده در سازمان می باشد.
سود مشارکت و رهبری:
در این قسمت به ازای رشد شما و بالا رفتن درجه اجرایی و راهبری در سازمان به شما یکسری پاداش های ویژه مانند جوایز و بن خرید کالا ، کمک هزینه سفر و خرید ماشین و مسکن پرداخت می شود که تمام اینها فقط تنها یک بار به شما پرداخت می شود و شما به ازای رسیدن به این درجات، مضاعف بر پاداش ها، سود مشارکت نیز به صورت ماهانه دریافت می کنید که در جدول زیر توضیح داده شده است.

 
سود مشارکت ماهانه به صورت کشوری و جهانی می باشد و رابطه مستقیم به درآمد افراد از کمیسیون فروش نسلی و همچنین تعداد افرادی که در این سطح مشارکتی قرار دارند خواهد داشت.
به عنوام مثال فرض می کنیم در کشور عزیزمان ٥٠ الماس آبی وجود دارد. در کل دنیا ١٠ الماس سیاه و ٢ الماس اجرایی و ١ الماس سفیر و ١ شریک اجرایی که بالاترین سطح شرکت است وجود دارد.

سود مشارکت رهبری، کشوری = کل کمیسیونی که اعضای کشور، صرفاً از فروش نسلی دریافت می کنند × ١٪
کل کسانی که در کشور به درجه الماس آبی رسیده اند
 
فرض می کنیم مبلغ ٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠,١تومان محصول در کشور به فروش رسیده است . در بهترین حالت ممکن، اگر تمام افراد از این ٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠,١تومان پورسانت نسلی دریافت کرده باشند معادل ٪ 9/15 از کل مبلغ به اعضا پاداش داده شده است. یعنی کل کمیسیون حاصل از فروش نسلی برابر است با ٠٠٠,٠٠٠,1٥9 تومان، و ٪١ این مبلغ مساوی است با ٠٠٠,٥9٠,1 تومان که این مبلغ تقسیم بر تعداد الماس های آبی کشور می شود که ٥٠نفر هستند. یعنی هر الماس آبی  ٨٠٠,۳۳تومان از سود فروش شرکت در ایران دریافت می کند، که البته مجموع این پورسانت (٠٠٠,٥9٠,1 تومان) برابر است با ٪ ١٦/٠ از مبلغ فروش.
 

سود مشارکت جهانی = درصد سطح × کل کمیسیونی که اعضای شرکت در دنیا، صرفاً از فروش نسلی دریافت می کنند
کل کسانی که در دنیا به درجه آن سطح رسیده اند

به عنوان مثال برای الماس های سیاه که ١٠ نفر باشند حساب می کنیم.
اگر در کل دنیا 1,000,000,000 تومان محصول فروخته شده باشد در خوشبینانه ترین حالت ممکن و در حالت مطلق عالی ٪ 9/15  کمیسیون نسلی به کل اعضای دنیا پرداخت شده که این رقم معادل 159,000,000تومان می باشد.  ٪٢/١ این مبلغ برابر است با  1,908,000 تومان ، که اگر این رقم را تقسیم بر کل الماس های سیاه دنیا کنیم، میزان کمیسیون دریافتی آنها برابر است با  190,000 تومان در آن ماه، که این رقم برابر است با ٪١٩/٠ از کل مبلغ محصولات فروخته شده در دنیا.
نکته: مجموع کمیسیون هایی که در این قسمت به اعضا پرداخت می شود برابر است با :
٪١٦/٠  + ٪١٩/٠ + ٪٢۳/٠ + ٪٢۳/٠ + ٪٢۳/٠ = ١/٠٤ ٪
اگر باز هم در خوشبینانه ترین حالت همه افراد موفق به دریافت این پورسانت شوند ٪٠٤/١ از کل مبلغ فروش را شرکت به عنوان سود مشارکت ماهانه به اعضا پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است که پاداش های این قسمت فقط یک بار پرداخت می شود و از سمت مدیر شرکت و سود خالص شرکت می باشد نه محل فروش محصولات.
در این قسمت خاطر نشان می سازد که مجموع پورسانتهای پرداختی از سمت شرکت به اعضاء در بهترین حالت ممکن به شرح زیر می باشد:
٪١٠ کمیسیون فروش مستقیم
٪ 9/15   کمیسیون فروش نسلی
٪٢   کمیسیون جورسازی
٪٠٤/١ کمیسیون مشارکت رهبری،
که مجموعاً برابر است با ٪٩٤/٢٨ از مبلغ فروش محصولات.
واین مطابق است با مقررات بازاریابی شبکه ای کشور مبنی براینکه مجموع پورسانتهای پرداختی به بازاریابان نبایستی حد اکثربیشتر از٪۳٠ قیمت فروش محصولات باشد.
 
*در طرح درآمدزایی بازاریابان ایرانیان زمین، هیچگونه شرطی برای دریافت پاداشها و کمیسیون های فروش مستقیم و تفاوت قیمت خرید اعضا و فروش بصورت خرده فروشی توسط شما وجود ندارد، این به این معنا است که شما تمام کمیسیون هایی که مربوط به فروش های خودتان میباشد را بدون هیچ قید و شرطی دریافت میکنید. *
 
ü معیار ارزش گذاری BV یا ارزش تجاری در کشورایران با توجه به قوانین و مقررات وضع شده %۳٠ قیمت خرده فروشی کالا میباشد، بنابراین در ایده آل ترین حالت ممکن در پلن درآمدزایی بازاریابان ایرانیان زمین مجموع حق بازاریابی پرداخت شده به بازاریاب ها در این طرح حداکثر حدود ٪٩٤/٢٨ درصد قیمت فروش و عرضه کالا میباشد.
 
در نهایت اضافه میگردد، با احترام به قوانین و دستور العمل های بازاریابی شبکه ای وضع شده توسط وزارت محترم بازرگانی، در طرح درآمدزایی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه پاداش و کمیسیون تعادلی یا باینری وجود نداشته، این شرکت تمامی موارد ذکر شده توسط اصناف را کاملاً رعایت نموده و آمادگی داشته تا درصورتیکه موارد دیگری مد نظر باشد با همکاری متقابل، ضمن اعمال آن در ساختار طرح درآمدزایی خود موجبات رضایتمندی آن مرکز را فراهم آورد.

منبع : http://bizmlm.ir

دوستان عزیز بعد از مطالعه این پلن شما یک دید کلی از طرح درآمدزایی فوق العاده این شرکت به دست آوردید.میدونم مثل خود من سوالهای زیادی براتون پیش اومده،میتونید با ایمیل من در ارتباط باشید.

موفق و سلامت و پولدار باشید...

نوع مطلب :
برچسب ها : بیز، بازاریابی شبکه ای، سومین شغل پر درامد دنیا، شروع در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین، پورسانتها، طرح درامد زایی شرکت بیز،
لینک های مرتبط :
جمعه 6 اردیبهشت 1398 07:57 ق.ظ
greatw ebsite..plenty of useful information here..im very happy that i came across this during my hunt for something concenring this..thankyou
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:46 ب.ظ
Wonderful blog! I found it while browsing on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo
News? I've been trying for a while but I never seem to get there!
Appreciate it
جمعه 13 مرداد 1396 04:34 ب.ظ
A fascinating discussion is definitely worth comment. I think that you should write more
about this subject matter, it might not be a
taboo subject but generally people don't talk about such subjects.

To the next! Best wishes!!
سه شنبه 22 فروردین 1396 09:11 ب.ظ
Hi there to all, for the reason that I am truly keen of reading this web site's post to be updated on a regular basis.

It contains fastidious material.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :